Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. jun
09:00
Grenaa IF
Hatting-Torsted Fodbold 1
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:00
Brabrand IF 1
Rødkærsbro IF
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:00
Brabrand IF 2
Bredballe IF (1)
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:00
Hatting-Torsted Fodbold 2
Stavtrup IF 3
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:00
Stavtrup IF 1
Bredballe IF (2)
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:00
Spentrup IF
VSK Aarhus
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:30
Hammerum IF
FC Skanderborg
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:30
Stavtrup IF 2
ASA, Aarhus (U8 Drenge A)
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:45
Aabyhøj IF
Brabrand IF 2
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:45
Bredballe IF (1)
Hatting-Torsted Fodbold 2
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:45
Nielstrup/Voldum IF
Grenaa IF
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:45
Hatting-Torsted Fodbold 1
Brabrand IF 1
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Bredballe IF (2)
Spentrup IF
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
VSK Aarhus
Stavtrup IF 1
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Brabrand IF 2
Hatting-Torsted Fodbold 2
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Grenaa IF
Brabrand IF 1
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Rødkærsbro IF
Nielstrup/Voldum IF
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Stavtrup IF 3
Aabyhøj IF
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
FC Skanderborg
Stavtrup IF 2
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
ASA, Aarhus (U8 Drenge A)
Hammerum IF
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Spentrup IF
Stavtrup IF 1
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Bredballe IF (2)
VSK Aarhus
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Stavtrup IF 3
Brabrand IF 2
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Rødkærsbro IF
Grenaa IF
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Nielstrup/Voldum IF
Hatting-Torsted Fodbold 1
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Aabyhøj IF
Bredballe IF (1)
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Hornslet IF
Solbjerg IF
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
FC Skanderborg
ASA, Aarhus (U8 Drenge A)
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Stavtrup IF 2
Hammerum IF
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Hornslet IF
Oversidder
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 273
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:15
Hornslet IF
Auning IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 748
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Hornslet IF
Skødstrup SF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 625
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Hornslet IF (S2/18)
ASA, Aarhus (JS1/2)
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hornslet IF (1)
Ørsted IF
Randers Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hornslet IF (2)
OB45
Randers Oldboys C-rækken Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hornslet IF
Søften GF
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 Kreds 15
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Hornslet IF (1)
Søften GF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 324
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Hornslet IF
Østdjurs 91
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
Hornslet IF
Brabrand IF
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Hornslet IF
Ikast FC
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 451
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hornslet IF
AaB
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 951
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hornslet IF
Aabyhøj IF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hornslet IF
Aabyhøj IF
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Hornslet IF
Grenaa IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 273
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Hornslet IF
Auning/NV Djurs
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Hornslet IF (2)
Auning IF (2)
Randers Oldboys C-rækken Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Hornslet IF
SIF Assentoft
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Hornslet IF
HOG Hinnerup
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
VSK Aarhus
Randers Freja
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Hornslet IF (1)
Auning IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Hornslet IF (2)
Ørsted IF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Kolind/Perstrup IF
Ørsted IF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Hornslet IF (1)
Resenbro UIF
U7 Pi. Nybegyndere (2017) 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Hornslet IF (2)
Kolt/Hasselager IF
U7 Pi. Nybegyndere (2017) 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:15
Solbjerg IF
Hornslet IF (1)
U7 Pi. Nybegyndere (2017) 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:15
Hornslet IF (2)
Resenbro UIF
U7 Pi. Nybegyndere (2017) 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:15
Ørsted IF (1)
Hornslet IF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:15
Ørsted IF (2)
Kolind/Perstrup IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:15
Auning IF
Hornslet IF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Hornslet IF (1)
Kolind/Perstrup IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Hornslet IF (2)
Ørsted IF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Auning IF
Ørsted IF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Kolt/Hasselager IF
Solbjerg IF
U7 Pi. Nybegyndere (2017) 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Hornslet IF (1)
Hornslet IF (2)
U7 Pi. Nybegyndere (2017) 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Hornslet IF
Hammel GF
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:40
HOG Hinnerup
ST 70
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:40
Randers Freja
Ebeltoft IF
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:45
Resenbro UIF
Kolt/Hasselager IF
U7 Pi. Nybegyndere (2017) 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:45
Solbjerg IF
Hornslet IF (2)
U7 Pi. Nybegyndere (2017) 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:55
Hornslet IF (1)
Ørsted IF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:55
Ørsted IF (1)
Auning IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:55
Kolind/Perstrup IF
Hornslet IF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:10
Hornslet IF (2)
Hornslet IF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:10
Ørsted IF (2)
Ørsted IF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:10
Auning IF
Kolind/Perstrup IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:10
Kolt/Hasselager IF
Hornslet IF (1)
U7 Pi. Nybegyndere (2017) 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:10
Resenbro UIF
Solbjerg IF
U7 Pi. Nybegyndere (2017) 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:20
ST 70
VSK Aarhus
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:20
Ebeltoft IF
Hornslet IF
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:25
Resenbro UIF
Hornslet IF (1)
U7 Pi. Nybegyndere (2017) 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:25
Kolt/Hasselager IF
Hornslet IF (2)
U7 Pi. Nybegyndere (2017) 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:40
Hornslet IF (1)
Solbjerg IF
U7 Pi. Nybegyndere (2017) 3:3 - lørdag d. 15. juni Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Hornslet IF
Søften GF
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Hornslet IF
Virring Fodbold
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Hornslet IF
Vivild IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:00
Hornslet IF (2)
Brabrand IF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Østdjurs 91
Lystrup IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Søn. d. 16. juni Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
AC Norddjurs
Hornslet IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Søn. d. 16. juni Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:30
Hornslet IF
Søften GF
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 975
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:40
Hornslet IF
Østdjurs 91
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Søn. d. 16. juni Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:40
Lystrup IF
AC Norddjurs
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Søn. d. 16. juni Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Hornslet IF
Grenaa IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 625
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:30
Hornslet IF
ØBG Silkeborg
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Hornslet IF
Herning Fremad
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 451
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Hornslet IF (1)
Aabyhøj IF
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:00
Hornslet IF
IF Lyseng
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 951
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:00
Hornslet IF
Lystrup IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
26. jun
19:00
Hornslet IF (2)
Oversidder
Randers Oldboys C-rækken Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. jun
19:00
Hornslet IF (1)
Kristrup B
Randers Oldboys A-rækken Pulje 1
|